
Serija ZFQZ DC motori koji se često pokreću i koče
Serija ZFQZ DC motori koji često pokreću i koče
Veličina okvira: 250-450
Izlazna snaga : 37-600 kW
Napon armature: 160 V - 600V
Napon polja: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jedan je od vodećih proizvođača i dobavljača istosmjernih motora serije zfqz koji se često pokreću i koče u Kini. Dobro došli da ovdje iz naše tvornice kupite visoko{3}}zfqz seriju istosmjernih motora za često pokretanje i kočenje proizvedenih u Kini. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i niske cijene.
|
Serija ZFQZČesto pokretanje i kočenje istosmjernih motora |
|
| Veličina okvira | 250-450 |
| Izlazna snaga | 37-600 kW |
|
Napon armature |
160 V - 600V |
| Napon polja | 180 V - 400V |
| Izolacijski razred | Ž ili H |
| Dužnost | S2, S3, druge dužnosti mogu se prilagoditi |
| Zaštitna klasa | IP23, IP44 |
| Metoda hlađenja |
IC06, IC17,IC37,ICW37A86 |
| Montaža | B3,B35,V1 |
| Temperatura okoline | -30 stupnjeva -40 stupnjeva, druge temperature mogu se prilagoditi |
| Nadmorska visina | Manje od ili jednako 1000 m, druge nadmorske visine mogu se prilagoditi |
| Zavojnica statora | 100% čisti bakar impregnacijom pod vakuumom (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grijač je dostupan na zahtjev | |
| Standard | IEC60034 |
|
Dimenzije motora mogu se prilagoditi |
|
Pregled proizvoda:
Istosmjerni motori serije ZFQZ novi su proizvodi dizajnirani i proizvedeni korištenjem najnovije tehnologije. Ovi motori imaju nisku rotacijsku inerciju, što ih čini prikladnima za teške radne uvjete koji uključuju čestu rotaciju naprijed i natrag, kao i česta kočenja. Posjeduju izvrsnu sposobnost preopterećenja i posebno su dizajnirani za primjene letećih smicanja. Svi motori opremljeni su kompenzacijskim namotima, čime se osigurava vrhunska komutacijska izvedba i sposobnost preopterećenja.
Za više tehničkih podataka i dimenzija motora kontaktirajte nas


Popularni tagovi: istosmjerni motori serije zfqz koji se često pokreću i koče, Kina istosmjerni motori serije zfqz koji se često pokreću i koče, proizvođači, dobavljači, tvornica, DC motor za valjaonicu, istosmjerni motori, Z2 serija istosmjernih motora, Z4 serija istosmjernih motora, ZSN4 serija istosmjernih motora za rotacijsku peć za cement, ZZJ serija istosmjernih motora za dizanje i metalurgiju
Pošaljite upit









