
IE4 indukcijski motori
Električni motori za uštedu energije serije YE4 IE4 Super Premium Efficiency
Veličina okvira: 80-400
Izlazna snaga : 0,75-500 kW
Nazivni napon: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nazivna frekvencija: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jedan je od vodećih proizvođača i dobavljača ie4 indukcijskih motora u Kini. Dobro došli u kupovinu indukcijskih motora visoke-ie4 proizvedenih u Kini ovdje iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i niske cijene.
|
Električni motori za uštedu energije serije YE4 IE4 Super Premium Efficiency |
|
| Veličina okvira | 80-400 |
| Izlazna snaga | 0,75-500 kW |
| Nazivni napon | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nazivna frekvencija | 50 Hz, 60 Hz |
| Klasa izolacije | Ž ili H |
| Dužnost | S1 |
| Zaštitna klasa | Potpuno zatvoreni tip, IP55, IP56 |
| Metoda hlađenja | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montaža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okoline | -20 stupnjeva -40 stupnjeva Ostale temperature mogu se prilagoditi |
| Nadmorska visina | Manje od ili jednako 1000 m Ostala nadmorska visina može se prilagoditi |
| Zavojnica statora | 100% čisti bakar impregnacijom pod vakuumom (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grijač je dostupan na zahtjev | |
| Zavojnica rotora | Kavez-za vjeverice |
| Standard | IEC60034,IEC motori |
| Eff. Klasa | IE4 Super Premium učinkovitost |
| Duga osovina može se prilagoditi | |
Pregled proizvoda:
Tro-fazni asinkroni AC motor (IE4) serije YE4 u skladu je sa Super Premium Efficiency standardom (IE4) u odredbama GB 18613-2012 "ograničenje energetske učinkovitosti i ocjena energetske učinkovitosti malih i srednjih-trofaznih asinkronih motora ".
Ovaj motor koristi vrhunske sirovine i podvrgnut je optimiziranom dizajnu. Shodno tome, pokazuje veću učinkovitost. Motori serije YE4
Za više tehničkih podataka i dimenzija motora kontaktirajte nas



Popularni tagovi: ie4 indukcijski motori, Kina ie4 indukcijski motori proizvođači, dobavljači, tvornica, Motor otporan na eksploziju, Motori za vruće valjanje, IE3 elektromotori, NEMA dizajn B motori, NEMA standardni motori, YGFFB265 TH Motori specifični za kupca za valjke stola
Pošaljite upit









