
AC motori YG serije za stolni valjak
AC motor YG serije za stolni valjak
Veličina okvira: 112-225
Izlazna snaga: 0,3-15 kW
Nazivni napon: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nazivna frekvencija: 50 Hz, 60 Hz
Klasa izolacije: F ili H
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je jedan od vodećih proizvođača i dobavljača yg serije izmjeničnih motora za stolni valjak u Kini. Dobro došli da ovdje iz naše tvornice kupite visoko-izmjenične motore serije yg za valjak stola proizvedene u Kini. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i niske cijene.
|
AC motor YG serije za stolni valjak |
|
| Veličina okvira | 112-225 |
| Izlazna snaga | 0,3-15 kW |
| Nazivni napon | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nazivna frekvencija | 50 Hz, 60 Hz |
| Klasa izolacije | Ž ili H |
| Dužnost | S5-40%, rad pretvarača, rad VFD-a može se prilagoditi |
| Zaštitna klasa | Potpuno zatvoreni tip, IP55, IP65 |
| Metoda hlađenja | IC410, druge metode hlađenja mogu se prilagoditi |
| Montaža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okoline | -20 stupnjeva -50 stupnjeva, druge temperature mogu se prilagoditi |
| Nadmorska visina | Manje od ili jednako 1000 m Ostala nadmorska visina može se prilagoditi |
| Zavojnica statora | 100% čisti bakar impregnacijom pod vakuumom (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grijač je dostupan na zahtjev | |
| Zavojnica rotora | Kavez-za vjeverice |
| Standard | IEC60034,IEC motori |
| Broj polova | 4-20P |
| Duga osovina može se prilagoditi | |
Pregled proizvoda:
- Trofazni-motori serije YG za rolo stolove nova su generacija temeljena na motorima serije JG2. Njihova sveobuhvatna izvedba usporediva je sa sličnim proizvodima koji se prodaju u inozemstvu. Imaju sljedeće značajke:
- Dimenzija ugradnje motora serije YG u skladu je sa standardom IEC. Stupanj zaštite za kućište je IP54. Vrsta hlađenja je IC410. Nazivni napon je 380 V. Nazivna frekvencija je 50 Hz. Priključna kutija nalazi se na lijevoj strani motora gledano iz produžetka vratila. Motori posjeduju prostranu i potpuno-zatvorenu priključnu kutiju sa 6 priključaka i uzemljenjem veza.
- Motori serije YG mogu se klasificirati kao tip YGa i tip YGb prema krajnjoj upotrebi. YGa motori imaju visok moment blokiranja, nisku struju blokiranja, visoku dinamičku konstantu, meke mehaničke karakteristike, itd. i sposobni su za često pokretanje, kočenje i vožnju unazad. Motori se uglavnom koriste za pogon valjka radnih stolova u metalurškoj industriji i sličnim radnim uvjetima. YGb motori imaju veliku snagu, visoku učinkovitost, široki podesivi raspon brzine, čvrste mehaničke karakteristike, itd. Motori se uglavnom koriste za pogon valjka transportnih stolova u metalurškoj industriji i sličnim radnim uvjetima.
- YGa motori su klase izolacije H, a njihov nazivni radni tip je S5, koji se odabire prema momentu zaključavanja i dinamičkoj konstanti s odgovarajućim radnim ciklusom. FC predstavlja radni ciklus, a FC je 15%, 25%, 40% ili 60%. Snaga YGa motora u tablici tehničkih podataka projektirana je pod uvjetom neprekidnog rada i samo za referencu.
- YGb motori su klase izolacije F, a nazivni radni tip je S1, koji se odabire pod uvjetom snage neprekidnog rada.
- Motori serije YG mogu se podešavati pretvaračem. YGa motori se mogu podesiti od 20 do 80 Hz, a YGb motori mogu se podesiti od 5 do 80 Hz. Molimo kontaktirajte naš tehnički odjel ako trebate druge podatke koji se razlikuju od tablice tehničkih podataka.
Za više tehničkih podataka i dimenzija motora kontaktirajte nas


Popularni tagovi: yg serija izmjeničnih motora za stolni valjak, Kina yg serija izmjeničnih motora za stolni valjak proizvođači, dobavljači, tvornica, IE2 visokoučinkoviti motori, IE4 energetski štedljivi AC motori, IE4 indukcijski motori, NEMA dizajn B motori, Motori s valjcima za stol, YG serija AC motori za valjkasti stol
Pošaljite upit










