
Asinkroni motor promjenjive frekvencije serije YVF
Asinkroni motor promjenjive frekvencije serije YVF
Veličina okvira: 63-355
Izlazna snaga: 0,12-315 kW
Nazivni napon: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nazivna frekvencija: 0-50 Hz, 50-100 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jedan je od vodećih proizvođača i dobavljača asinkronih motora s promjenjivom frekvencijom serije yvf u Kini. Dobro došli da ovdje iz naše tvornice kupite asinkroni motor s promjenjivom frekvencijom visoke- serije yvf proizveden u Kini. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i niske cijene.
|
Asinkroni motor promjenjive frekvencije serije YVF |
|
| Veličina okvira | 63-355 |
| Izlazna snaga | 0,12-315 kW |
| Nazivni napon | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nazivna frekvencija | 0-50 Hz, 50-100 Hz |
| Klasa izolacije | Ž ili H |
| Dužnost | S1, rad pretvarača, rad VFD-a |
| Zaštitna klasa | Potpuno zatvoreni tip, IP55, IP56 |
| Metoda hlađenja | IC416, prisilno hlađenje ventilatorom |
| Montaža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okoline | -20 stupnjeva -40 stupnjeva Ostale temperature mogu se prilagoditi |
| Nadmorska visina | Manje od ili jednako 1000 m Ostala nadmorska visina može se prilagoditi |
| Zavojnica statora |
100% čisti bakar impregnacijom pod vakuumom (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grijač je dostupan na zahtjev | |
| Zavojnica rotora | Kavez-za vjeverice |
| Standard | IE2 visoka-učinkovitost |
| Eff. Klasa | IE1 |
| Duga osovina može se prilagoditi | |
Pregled proizvoda:
Tro{0}}fazni indukcijski motori serije YVF (motor promjenjive frekvencije, motor pretvarača frekvencije, VFD indukcijski električni motor) pogodni kao glavni pokretači za metalurgiju, kemiju, tekstil, farmaciju, tiskarstvo, pakiranje i prehrambenu industriju na strojevima ili opremi za koju je potrebna podesiva brzina, kao što su ventilator, pumpa, stroj za numeričko upravljanje, obradni centar itd.
Trofazni indukcijski motori serije YVF proizvedeni su prema standardima ISO 9001. YVF serija tro-faznih indukcijskih motora u skladu je sa standardima IEC60034 i također zadovoljava i premašuje minimalne energetske ocjene učinkovitosti AS/NZS 1359.5:2004
YVF serija tro{0}}faznih indukcijskih motora nudi visoku učinkovitost, nisku razinu buke, niske vibracije i visok zaključani okretni moment.
Za više tehničkih podataka i dimenzija motora kontaktirajte nas



Popularni tagovi: asinkroni motor varijabilne frekvencije serije yvf, Kina asinkroni motor varijabilne frekvencije serije yvf proizvođači, dobavljači, tvornica, IE2 AC motori, IE3 visokoučinkoviti AC motori, IE4 energetski štedljivi AC motori, NEMA standardni motori, Vibracijski motori, Trofazni asinhroni motori otporni na eksploziju serije YBX3
Pošaljite upit










