
Niskonaponski klizni{0}}prstenasti izmjenični motori serije YR
AC motori s kliznim{0}}prstenom serije YR (motori s namotanim rotorom)
Veličina okvira: 132-450
Izlazna snaga: 3-800 kW
Nazivni napon: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, drugi napon se može prilagoditi
Nazivna frekvencija: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jedan je od vodećih proizvođača i dobavljača niskonaponskih motora s kliznim{2}}izmjeničnim prstenom serije yr u Kini. Dobro došli da ovdje u našoj tvornici kupite niskonaponske-izmjenične motore s kliznim{5}}prstenom visokog stupnja proizvodnje u Kini. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i niske cijene.
|
AC motori s kliznim{0}}prstenom serije YR (motori s namotanim rotorom) |
|
| Veličina okvira | 132-450 |
| Izlazna snaga | 3-800 kW |
| Nazivni napon | 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, drugi napon se može prilagoditi |
| Nazivna frekvencija | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolacijski razred | Ž ili H |
| Dužnost | S1, druge dužnosti mogu se prilagoditi |
| Zaštitna klasa | Potpuno zatvoreni tip, IP55 |
| Metoda hlađenja | IC411, druge metode hlađenja mogu se prilagoditi |
| Montaža |
B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okoline |
-20 stupnjeva -40 stupnjeva, druge temperature mogu se prilagoditi |
| Nadmorska visina |
Manje od ili jednako 1000 m Ostala nadmorska visina može se prilagoditi |
| Zavojnica statora |
100% čisti bakar impregnacijom pod vakuumom (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grijač je dostupan na zahtjev | |
| Zavojnica rotora |
Namotani-rotor, 100% čisti bakar |
| Standard | IEC60034,IEC motori |
| Napon rotora |
Budite prilagođeni |
| Duga osovina može se prilagoditi | |
Pregled proizvoda:
YR Low Voltage Tro-Phase Slip Ring Motors je tro-fazni asinkroni motor sa zatvorenim rotorom, proizvod je nove generacije s ažuriranim dizajnom u Kini. Klasa snage i ugradbena veličina motora ove serije primijenjena je na međunarodni standard IEC72. Motor može postići dobre početne performanse (kada je manja startna struja, veći startni moment) i kontrolu brzine u malom rasponu preko vanjske veze petlje rotora s otporom. Široko se koristi kada je potreban veći startni moment od motora s-kaveznim rotorom; ili kada kapacitet električne ograde nije dovoljan za pokretanje motora s-kaveznim rotorom, često pokretanje, vrijeme pokretanja dulje ili spojeno električno vratilo kao sinkroni prijenos. Na primjer, stroj za rezanje metala, drobilica, kuglasti mlin, kompresor, mlin za šećer, vitlo, pogonski remen i druga potrebna mehanička oprema za pokretanje i kratko-vremensko preopterećenje. Motor ima prednosti kao što su visoka učinkovitost, kapacitet preopterećenja, niska buka, male vibracije, pouzdana struktura, prekrasan oblik i tako dalje, posebno pogodan za odvojeni ili razvrstani izvoz, ili u kombinaciji s uvoznom opremom, postao je naš glavni izvozni proizvod.
Za više tehničkih podataka i dimenzija motora kontaktirajte nas





Popularni tagovi: yr serija niskonaponskih kliznih-prstenastih izmjeničnih motora, Kina yr serija niskonaponskih kliznih-prstenastih izmjeničnih motora proizvođači, dobavljači, tvornica, Motor otporan na eksploziju, IE2 visokoučinkoviti motori, IE4 energetski štedljivi AC motori, Motori s namotanim rotorom, YGFFB265-TH, YR serija niskonaponskih AC motora s kliznim prstenovima
Pošaljite upit











