
Trofazni-indukcijski motori otporni na eksploziju-YBX3
Trofazni-indukcijski motori otporni na eksploziju-YBX3
Ex-Oznaka:Exd II BT4,Exd II CT4, Primjene: Opasna područja
Veličina okvira: 63-355
Izlazna snaga: 0,18-355 kW
Nazivni napon: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, drugi napon se može prilagoditi
Nazivna frekvencija: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jedan je od vodećih proizvođača i dobavljača trofaznih indukcijskih motora serije ybx3 -otpornih na eksploziju- u Kini. Dobro došli da ovdje u našoj tvornici kupite visoko{6}}trofazne indukcijske motore serije ybx3 -otporne na eksploziju- proizvedene u Kini. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i niske cijene.
|
Trofazni-indukcijski motori otporni na eksploziju-YBX3 |
|
| Bi-Mark | Exd II BT4, Exd II CT4, Primjene: Opasna područja |
| Veličina okvira | 63-355 |
| Izlazna snaga | 0,18-355 kW |
| Nazivni napon | 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, drugi napon se može prilagoditi |
| Nazivna frekvencija | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolacijski razred | F |
| Dužnost | S1 |
| Zaštitna klasa | Potpuno zatvoreni tip, IP55 |
| Metoda hlađenja |
IC411, druge metode hlađenja mogu se prilagoditi |
| Montaža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okoline | -15 stupnjeva -40 stupnjeva |
| Nadmorska visina | Manje od ili jednako 1000 m |
| Zavojnica statora | 100% čisti bakar impregnacijom pod vakuumom (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grijač je dostupan na zahtjev | |
| Zavojnica rotora | Kavez-za vjeverice |
| Standard | IEC60034,IEC motori |
| Duga osovina može se prilagoditi | |
Pregled proizvoda:
YBX3 serija vatrootpornih tro-faznih indukcijskih motora tipa H63~355 najnoviji su proizvodi koje je razvila naša tvrtka u kombinaciji s domaćom i inozemnom elektromagnetskom strukturom, tehnikom i materijalom itd. na temelju YB2 i YB3 serije motora. Ova serija motora ima mnoge prednosti kao što su visoka-učinkovitost, ušteda energije, velika margina porasta temperature, dug radni vijek, izvrsna izvedba, niska buka, napredna struktura otporna na eksploziju, visoka pouzdanost i praktično rukovanje i održavanje itd. Indeks učinkovitosti ove serije motora potvrđuje 2. stupanj energetske učinkovitosti navedenih u GB18613-2012 Minimalne dopuštene vrijednosti energetske učinkovitosti i energetske učinkovitosti stupnjevi za male i srednje tro-fazne asinkrone motore. Klasa snage i ugradbene dimenzije u skladu su s IEC standardom, također potpuno na isti način kao i YB2 i YB3 serije trofaznih indukcijskih motora. Ova serija motora zadovoljava GB755-2008 "Rotirajući električni strojevi-Ocjena i performanse". Njihova otpornost na vatru trebala bi zadovoljiti GB3836.1-2010 "Eksplozivne atmosfere, Dio 1: Opći zahtjevi za uređaje" i GB3836.2-2010 "Eksplozivne atmosfere, Dio 2: Uređaji zaštićeni korom za otpornost na plamen "d" ". Zapaljivi tipovi ove serije motora su ExdI, ExdIIAT4 i ExdIIBT4. Ova serija motora prikladna je za ne-rudarska radna područja u podzemnim rudnicima ili opasna mjesta u tvornicama gdje ima eksplozivnih plinova klase IIA i IIB i temperature klase T1-T4. Stupanj zaštite kućišta ove serije motora je IP55, sustav hlađenja je IC411. Ova serija motora ima sljedeće tipove: tip za vlažne trope (YBX3-TH), tip za suhe trope (YBX3-TA), vanjski tip (YBX3-W), vanjski srednje-antikorozivni tip (YBX3-WF1) i vanjski vlažni tip (YBX3-THW), vanjski suhi tropski tip (YBX3-TAW), unutarnji tropski tip (YBX3-T), vanjski tropski tip (YBX3-TW).
● Exd-simbol Exd I Mb, ExdⅡAT4 Gb, ExdⅡBT4 Gb
Kategorija I: najviša površinska temperatura nije viša od 150 stupnjeva (kada ugljena prašina može prekriti površinu motora), ne viša od 450 stupnjeva (kada ugljena prašina neće prekriti površinu ili su napravljeni neki zaštitni radovi kako bi se spriječilo nakupljanje ugljene prašine)
Kategorija Ⅱ: najviša površinska temperatura nije viša od T1 (450 stupnjeva), T2 (300 stupnjeva), T3 (200 stupnjeva), T4 (150 stupnjeva); Priključna kutija s tri ili šest terminala za kabel s gumenim omotačem (plastični kabel) i čelični kabel.
Temperatura okoline:-15 stupnjeva ~35 stupnjeva u rudniku ugljena i-15 stupnjeva ~40 stupnjeva u postrojenju.
● Visoka učinkovitost IE3
Nazivni napon: 380V,660V,380/660V 50Hz (za Exd-simbol Exd I i veličinu okvira 80-355)
660V/1140V 50Hz (za Exd-simbol Exd I i veličinu okvira 112-355)
380V, 660V, 380/660V 50Hz & 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 690V 60Hz (za Exd-simbol ExdⅡ)
Idealno za rudnike ugljena gdje mogu biti prisutni metan i ugljena prašina (Exd I) i opasna područja eksplozije (Ex dⅡAT4,dⅡBT4) u postrojenju s klasom ⅡA ⅡB i temperaturom T1-T4 zapaljivog plina.
Za više tehničkih podataka i dimenzija motora kontaktirajte nas


Popularni tagovi: ybx3 serije-otporni na eksploziju-trofazni indukcijski motori, Kina ybx3 serija otporni na eksploziju-otporni tro-trofazni indukcijski motori proizvođači, dobavljači, tvornica, Motori za vruće valjanje, NEMA dizajn B motori, Motori s izvorom vibracija, Motori s namotanim rotorom, YGFFB265-TH, Asinkroni motor s promjenjivom frekvencijom serije YVF
Pošaljite upit









