
YR YRKK YRKS visokonaponski asinkroni asinkroni motori-prstenaste serije
YR YRKK YRKS serija visokonaponskih asinkronih motora s kliznim{0}}prstenom
Veličina okvira: 355-1120
Izlazna snaga : 185-15000 kW
Nazivni napon: 3000 V - 13800V
Nazivna frekvencija: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jedan je od vodećih proizvođača i dobavljača visokonaponskih asinkronih asinkronih motora s kliznim{2}}prstenom serije yr yrkk yrks u Kini. Dobro došli da ovdje iz naše tvornice kupite asinkrone asinkrone motore visokog napona s kliznim-prstenom visokog{4}}razreda yr yrkk yrks proizvedene u Kini. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i niske cijene.
|
YR YRKK YRKS serija visokonaponskih asinkronih motora s kliznim{0}}prstenom |
|
| Veličina okvira | 355-1120 |
| Izlazna snaga | 185-15000 kW |
| Nazivni napon | 3000 V - 13800V |
| Nazivna frekvencija | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolacijski razred | Ž ili H |
| Dužnost | S1 |
| Zaštitna klasa | Potpuno zatvoreni tip, IP55, IP56 |
| Metoda hlađenja | IC611, IC616, IC666, IC37A 86, IC511, IC01 |
| Montaža | B3,V1 |
| Temperatura okoline | -20 stupnjeva -40 stupnjeva Ostale temperature mogu se prilagoditi |
| Nadmorska visina | Manje od ili jednako 1000 m Ostala nadmorska visina može se prilagoditi |
| Zavojnica statora |
100% čisti bakar impregnacijom pod vakuumom (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grijač je dostupan na zahtjev | |
| Vrsta rotora | Klizni-prstenasti rotor, namotani-rotor |
| Standard | IEC60034 |
|
Dimenzije motora mogu se prilagoditi |
|
Pregled proizvoda:
YR,YRKK ,YRKS serije visokonaponskih klizno{0}}prstenastih asinkronih indukcijskih motora (motori s namotanim- rotorom) u skladu su sa standardima IEC 60034. Vrsta hlađenja: zračno-zračno hlađenje, zračno-vodeno hlađenje.
Kućište ovih motora je zavarena struktura od čelične ploče, koja je lagana i strukturno stabilna. Također se može pohvaliti prednostima kao što su visoka učinkovitost i ušteda energije, niska razina buke, minimalne vibracije, pouzdan rad te jednostavno i praktično održavanje.
Ovi se motori mogu koristiti za pogon raznih strojeva, poput kompresora, pumpi za vodu, puhala, mlinova ugljena, valjaonica čelika, drobilica, vitla i tako dalje.
Za više tehničkih podataka i dimenzija motora kontaktirajte nas


Popularni tagovi: yr yrkk yrks serija visokonaponskih kliznih-prstenastih asinkronih indukcijskih motora, Kina yr yrkk yrks serija visokonaponskih kliznih-prstenastih asinkronih indukcijskih motora proizvođači, dobavljači, tvornica, Metoda hlađenja IC511 Visokonaponski AC motori s kliznim prstenovima, visokonaponski izmjenični motori s kliznim prstenovima, Visokonaponski motori s kliznim prstenovima, IC511, YR YRKK YRKS serija visokonaponskih asinkronih indukcijskih motora s kliznim prstenovima
Pošaljite upit











