
Y YKK YKS serija visokonaponskih -kaveznih električnih motora
Y YKK YKS serija visokonaponskih -kaveznih električnih motora
Veličina okvira: 355-1120
Izlazna snaga : 185-15000 kW
Nazivni napon: 3000 V - 13800V
Nazivna frekvencija: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. jedan je od vodećih proizvođača i dobavljača y ykk yks serije visokonaponskih kaveznih-elektromotora u Kini. Dobro došli da ovdje iz naše tvornice kupite kavezne-kavezne elektromotore visokog-razreda y ykk yks serije proizvedene u Kini. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i niske cijene.
|
Y YKK YKS serija visokonaponskih -kaveznih električnih motora |
|
| Veličina okvira | 355-1120 |
| Izlazna snaga | 185-15000 kW |
| Nazivni napon | 3000 V - 13800V |
| Nazivna frekvencija | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolacijski razred | Ž ili H |
| Dužnost | S1 |
| Zaštitna klasa | Potpuno zatvoreni tip, IP55, IP56 |
| Metoda hlađenja | IC611, IC616, IC666, IC37A 86, IC511, IC01 |
| Montaža | B3,V1 |
| Temperatura okoline | -20 stupnjeva -40 stupnjeva, druge temperature mogu se prilagoditi |
| Nadmorska visina | Manje od ili jednako 1000 m Ostala nadmorska visina može se prilagoditi |
| Zavojnica statora | 100% čisti bakar impregnacijom pod vakuumom (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grijač je dostupan na zahtjev | |
| Vrsta rotora | Kavezni-rotor vjeverice |
| Standard | IEC60034 |
|
Dimenzije motora mogu se prilagoditi |
|
Pregled proizvoda:
Y,YKK ,YKS serija visokonaponskih kaveznih-kaveznih motora (Squirrel-kavezni rotor) u skladu je sa standardima IEC 60034. Vrsta hlađenja: zračno-zračno hlađenje, zračno-vodeno hlađenje.
Squirrel{0}}Cage rotor dostupan je u dvije opcije koje korisnici mogu izabrati: Squirrel{1}}Cage rotor od lijevanog aluminija i Squirrel{2}}Cage rotor s bakrenom šipkom.
Ovaj motor ima modularni dizajn, što ga čini praktičnim za korištenje i održavanje. Nakon optimiziranog dizajna naše tvrtke, poboljšani su različiti parametri poput energetske učinkovitosti motora, a učinkovitost motora dosegla je razinu energetske učinkovitosti IE4, pružajući korisnicima jamstvo uštede energije.
Ova vrsta motora prvenstveno se koristi za pogon opreme-opće namjene kao što su pumpe za vodu i ventilatori.
Za više tehničkih podataka i dimenzija motora kontaktirajte nas


Popularni tagovi: y ykk yks serija visokonaponskih vjeverica-kavezni električni motori, Kina y ykk yks serija visokonaponskih vjeverica-kavezni električni motori proizvođači, dobavljači, tvornica, Trofazni visokonaponski izmjenični motori, Kompaktni tip motora, Visokonaponski motori, visokonaponski izmjenični motori s kaveznim rotorom, Y YKK YKS serija visokonaponskih elektromotora s kaveznim rotorom, Kompaktni visokonaponski asinkroni motori s kaveznim rotorom serije Y2
Pošaljite upit











